15.2.2012
START PLAYOFF

Zveme naše příznivce dneska večer na stadion na Úvoze, kde se odehraje první zápas play-off v medvědí historii. Dá se tam čekat bouřlivá atomsféra, protože domácí Sputniky bude hnát vpřed podpora početné fandovské základny z mateřského firemního kolosu. Doufám, že na naší straně už si malý Wesův synek trénuje hlasivky, bude mít dneska co dělat! Na papíře je duel vyrovnaný, v základní části ligy jsme v tabulce dopadli naprosto stejně a vzájemné měření sil přineslo oběma stranám výhru i prohru. Ani forma se nedá moc odhadovat, vzhledem k delší herní pauze, která uběhla od skončení základní části ligy. Takže by to mohl být docela napínavý thriller, na jehož regulérnost si posvítí dokonce dva rozhodčí! Přijďte nás povzbudit!