První zápas PLAY-OFF HC Sputnik B – HC Medvědi (4:3)

Třetiny: 1:1, 2:2; 1:0

Bodování:

Góly: Morávek, Pavelka, Bombicz
Asistence: Svoboda Z., Svoboda P., Morávek

Včera jsme nastoupili na Úvoze k našemu premiérovému zápasu v play-off SAHL a ta premiérovost na nás byla vidět. Byli jsme zbytečně ustrašení a nervózní a drobnými chybami dovolovali soupeři přebírat iniciativu (třeba zbytečnými icingy nebo nepochytanými vyhozenými puky a nedotaženými útočnými akcemi). Taky jsme docela málo stříleli.
V zápase tak měli Sputnici o maličko navrch, měli o něco víc nebezpečných akcí, tažených především individuální šikovností jejich devadesátky. Vždycky nám utekli ve skóre, v zápase jsme pořád museli dotahovat, v průběhu druhé třetiny ze 3:1 na 3:3.
Dokázali jsme ale taky nevídané věci – proměnit dvě přesilovky z celkových 4, co jsme hráli a v těch ostatních nedostat gól. Lahůdková byla zejména hned ta první, kterou Mikinova lajna proměnila během cca 15 vteřin, zakončoval Ricci do prázdné branky.
Pavel skončil s rozseknutou bradou, v posledních 4 minutách jsme pak tím pádem stáhli hru na 2 pětky, ale k vyrovnání to nevedlo.
Celý zápas by měl být zaznamenaný na kameru, Wes tentokrát přivedl ze zámoří širokou dalekou rodinu vybavenou FullHD technikou :-), takže gólové situace a obraz hry si každý bude moct na vlastní oči prohlídnout sám.
K odvetě nastupujeme hned v pondělí na domácím ledě a prostě musíme vyhrát.